Відбулася робоча нарада з працівниками, відповідальними за проведення додаткових заходів з імунізації проти кору

Відбулася робоча нарада з працівниками, відповідальними за проведення додаткових заходів з імунізації проти кору

За даними медиків, в Україні спостерігається ускладнена епідеміологічна ситуація та триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише учнів, а й членів їхніх сімей та працівників закладів освіти.

Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків вжити усі необхідні заходи, передбачені Національним календарем щеплення.

Сьогодні, 26 вересня, у конференц-залі Обласної дитячої лікарні м. Мукачево відбулася робоча нарада з педагогічними та медичними працівниками, відповідальними за проведення додаткових заходів з імунізації проти кору в області.

Вікторія Тимчик, головний позаштатний спеціаліст/експерт департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації зі спеціальності „епідеміологія”,  зокрема, відмітила, що поширення інфекційних хвороб особливо збільшується з початком навчального року, а обласний позаштатний педіатр Михайло Радь зазначив, що на сьогодні в області є достатня кількість ефективних вакцин, щоб охопити імунопрофілактикою всі вікові групи дітей. Методист обласного методичного центру при департаменті освіти і науки облдержадміністрації Наталія Бокоч наголосила  на необхідності проведення відповідної роз’яснювальної роботи  з керівниками закладів освіти та батьками дітей.

За підсумками наради було визначено подальші кроки співпраці між медиками та педагогами, спрямовані не те, щоб якомога більше дітей було охоплено щепленням.

26-09-2019