Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської  учнівської олімпіади з  географії

В обласному етапі олімпіади з географії взяли участь учні майже з усіх міст та районів закладів загальної середньої освіти Закарпатської області, а це – 92 .учнів  9 – 11 класів.

Із вітальними словами до присутніх звернулися Гнаткович Т.Д., заступник директора з навчально-методичної роботи та моніторингу якості освіти ЗІППО, кандидат педагогічних наук, голова журі Лужанська Т.М., декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету, кандидат географічних наук, доцент, заступник голови журі Поп С.С., завідувач кафедри фізичної географії та раціонального природокористування географічного факультету ДВНЗ „Ужгородський національний університет”, кандидат географічних наук, професор, Глюдзик Г.Б., методист кабінету методики викладання природничо-математичних дисциплін ЗІППО, викладач географії та економіки, які побажали учасникам успіху та упевненості у собі, а головне – зуміти належним чином продемонструвати свої знання, що є дуже важливою складовою у конкурсних випробовуваннях.

Олімпіада пройшла у теплій та доброзичливій атмосфері. Учасники конкурсу виконують теоретичний і практичний тури, в ході яких продемонструють свої  знання і вміння. Журі олімпіади плідно працює, визначаючи серед учасників найкращих.

15-01-2020