Відбувся тренінг для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Основи проектного менеджменту”

Відбувся тренінг для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти „Основи проектного менеджменту”

23 жовтня 2019 року Центром розвитку місцевого самоврядування спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації за підтримки Програми „U-LEAD з Європою” для працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти проведено тренінг „Основи проектного менеджменту”.

У заході взяли участь заступники директорів, методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

Зі вступним словом до учасників зібрання звернувся Іван Дем’янчук, директор Закарпатського відокремленого підрозділу „Центр розвитку місцевого самоврядування”. Тренінг проводив Микола Сюсько, радник з питань регіонального розвитку.

Програмою тренінгу передбачено виконання практичних вправ, ознайомлення із логіко-структурною матрицею проекту: побудова логіки впровадження проекту.

За результатами роботи учасники у складі робочих груп мали можливість підготувати та презентувати свій варіант заявки на отримання фінансування, ознайомитися з процедурою оцінки проектів.

Під час навчання учасники вчилися обирати стратегію проекту, готувати проектну заявку.

Найбільше уваги Микола Сюсько приділив темі пошуку грантових пропозицій. Крім того, присутні обговорили секторальну підтримку Європейського Союзу, умови, напрямки та обсяг коштів, які можна залучити з її допомогою.

Зазначений спеціалізований тренінг сприятиме покращенню комунікаційних компетенцій, підвищенню знань та навичок з управління проектним циклом, у тому числі проектів, що фінансуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, інших фондів.

23-10-2019