Відпочинок дітей у таборі „Арніка” має численні переваги: набуття навичок командної роботи, лідерства та самостійності, розвиток соціальної взаємодії, відмінний спосіб зміцнити фізичне здоров’я через активні ігри та заняття на свіжому повітрі. Тут є можливість отримати нові емоції та враження, що позитивно впливає на психоемоційний розвиток. Закінчилася чергова зміна, що запам’ятається дітям низкою цікавих і змістовних заходів.
Так, 14 лютого, у День Святого Валентина, команди активно брали участь в іграх та конкурсах, дізналися про історію виникнення свята та як його святкують у різних країнах.
З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, що їх продемонстрували тисячі відданих синів України. З метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини було проведено виховну годину „Крізь пекло афганської війни”.
Для формування у підлітків уміння ефективно вирішувати конфлікти, бути толерантними до думки інших, протистояти насильству, булінгу, дискримінації в колективі доброти практичним психологом у День спонтанного прояву проведено бесіди „Вчимося жити без конфліктів” та „Добро починається з тебе”.
До Дня вшанування пам'яті військовослужбовців, які брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму в період 2014 − 2015 років, проведено виховну годину „Ваш світлий подвиг незабутній”, під час якої наголошено, що бої за Дебальцеве – це приклад мужності і героїзму українських захисників і ми повинні пам’ятати кожного українського солдата, який загинув, захищаючи Україну, адже подвиг Героїв не вмирає!
Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас. З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні в таборі „Арніка” проведено виховний захід „У їхніх серцях жила Україна” та конкурс малюнків „Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячуємо!”.
Цікавими також були спортивні заходи: гра-квест „Ми зі спортом дружимо”, турнір з шахів та шашок, турнір з настільного тенісу, спортивне свято „У здоровому тілі – здоровий дух!” та година спілкування „Зірки українського спорту, про яких говорить увесь світ”.
Під час відпочинку організовано також ряд цікавих екскурсій: у бункер у селі Верхня Грабівниця – унікальну оборонну споруду часів Другої світової війни, яка вже встигла стати родзинкою нашого краю, музей-скансен „Старе село” в с. Колочава Міжгірського району – перший сільський музей архітектури та побуту, що відтворює матеріальне, духовне та культурне життя регіону, реабілітаційний центр бурого ведмедя НПП „Синевир” на Міжгірщині та до водоспаду Шипіт.
Також вихованці табору „Арніка” позмагалися у спритності, дотепності й кмітливості, продемонстрували свої таланти, інтелектуальні здібності, оригінальність під час конкурсів „Хлопці чи дівчата?”, „Я маю талант”, „День казки”, „Міс та Містер „Арніка” та інші.
Загалом дні в „Арніці” були веселими і пізнавальними, багатими на нові враження, а час, проведений тут, сприяв відновленню сил, розвитку духовності та соціальної активності.