Вітаємо з високими нагородами педагогів Закарпаття

Відповідно до Указу Президента України № 404/2018 „Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року”,  за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю високими державними нагородами відзначено двох педагогічних працівників закладів освіти області.
Почесні звання „Заслужений вчитель України” присвоєно Сабадош Ользі Олексіївні, учительці Сокирницької загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, та „Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Халілову Насруллі Рамазану Огли, керівнику фізичного виховання Державного професійно-технічного навчального закладу „Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича”.

Тішимося, що результативна праця наших колег достойно оцінена. 

Закарпаття такого ще не знало, аби учень із сільської школи  здобув стільки нагород упродовж короткого часу. А Валентин Фречка,  учень Сокирницької загальноосвітньої школи І – ІІІ  ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації, став переможцем Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу „Майбутнє України” у номінації „Екологія та ресурсозбереження”, конкурсу „Intel Eco Україна 2018” у номінації „Екологічна інженерія”, виборов золото Міжнародного фестивалю інженерних наук та технологій I FEST у Тунісі та Міжнародної олімпіади з екології „Golden climate” у Кенії, став срібним призером конкурсу молодих вчених ISYS у Сербії, здобув золоту медаль та спеціальний приз на „Олімпіаді геніїв”– 2018, що проходила на базі State University of New York at Oswego (США).  Ми тішимося з того, Ольго Олексіївно, що Ваш нелегкий труд відзначено високою нагородою.  Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю та за підготовку такого учня.
Заклади професійно-технічної освіти краю є активними учасниками спортивних змагань та фізкультурно-масових заходів. Так, широко пропагує спорт та здоровий спосіб життя   Халілов Насрулла Рамазан Огли, вихованці якого мають значні досягнення у спорті, зокрема у настільному тенісі, волейболі, шахах, греко-римській боротьбі.

Успіхи наших дітей – Ваші успіхи, шановні колеги! Ви справжні майстри своєї справи! Ви уміло працюєте над розвитком здібностей дітей, навчаєте їх оволодівати духовним багатством та жити повноцінним інтелектувальним життям. Щиро вітаємо  з високими нагородами та зичимо оптимізму і надії, поваги і любові, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил і натхнення.      

03-12-2018