Визначено кращих учасників новорічних творчих конкурсів у ЗОЕНЦ

Визначено кращих учасників новорічних творчих конкурсів у ЗОЕНЦ

У рамках проведення новорічно-різдвяних організаційно-масових заходів з дітьми у 2020 році на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено обласні етапи Всеукраїнського конкурсу „Новорічна композиція” та Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”.

Проведено їх з метою формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які відображають тематичну флористику та формують високий рівень еколого-естетичної культури  вихованців, виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народних традицій, залучення учнівської молоді до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, що сприяє розвитку духовності та дитячої творчості.

На творчі конкурси від закладів загальної середньої освіти міст Ужгород, Хуст, Чоп, Берегівського, Великоберезнянського, Cвалявського, Іршавського, Міжгірського, Перечинського, Мукачівського, Рахівського, Хустського, Ужгородського районів, а також Баранинської, Вільховецької, Іршавської, Перечинської, Полянської об’єднаних територіальних громад, Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості  „ПАДІЮН”, Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Виноградівського та Тячівського районних еколого-натуралістичних центрів, Хустського районного еколого-туристичного центру, Мукачівського центру позашкільної освіти надійшло понад 600 дитячих робіт, з яких 485 –  роботи на конкурс „Новорічна композиція”, 130 роботи – на виставку-конкурс „Український сувенір”.

         Усі дитячі роботи вирізнялися своєрідним творчим виконанням, художнім оформленням та креативним дизайном. Журі конкурсів визначило найкращі та найоригінальніші витвори, що представлятимуть область у Всеукраїнській виставці, яку буде організовано в м. Київ у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

15-01-2020