З нагоди Дня Святого Миколая проведено відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування

З нагоди Дня Святого Миколая проведено відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування

Активно провели святкування Дня Святого Миколая у Закарпатському центрі туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді.

18 грудня в м. Ужгород на території спортивного комплексу ,,Юність” і Ужгородської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 12 Ужгородської міської ради відбулися відкриті змагання зі спортивного орієнтування ,,Кубок Святого Миколая – 2021”. До участі у святковому спортивно-масовому заході долучилися понад 140 учасників – гуртківці Закарпатського центру туризму, учні та вихованці закладів освіти м.Ужгород, територіальних громад  Ужгородського та Хустського районів. Учасниками стали і ветерани зі спортивного орієнтування.

Усі орієнтувальники одержали новорічні подарунки від організаторів заходу – червону тематичну шапочку, тож на дистанцію юні ,,вихованці-миколайчики” виходили з піднесеним настроєм і позитивними  емоціями. Крім того, на фініші  на усіх учасників очікували солодкі подарунки.

Дистанція на змаганнях була спринтерською, доволі складною. Маршрут пролягав для молодших учасників територією УЗОШ №12, а для більш  досвідчених –  територією мікрорайону навколо спорткомплексу ,,Юність”. Усі учасники успішно подолали свої дистанції і показали хороші результати.

Атмосфера відкритих змагань була дивовижною і доброзичливою. Веселі юні спортсмени в образі ,,миколайчиків” створювали свято взаємодопомоги та змагального протиборства. Вихованці ЗЦТКЕСУМ та інші учасники змагань отримали позитивне налаштування для нових стартів і для зустрічі Нового року з новими спортивними здобутками.

19-12-2021