пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Закарпатська область забезпечена засобами індивідуального захисту та дезінфекції для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році

Закарпатська область забезпечена засобами індивідуального захисту та дезінфекції для проведення зовнішнього  незалежного оцінювання у 2020 році

Міністерство освіти і науки України спільно з групою „Нафтогаз”, „ЮНІСЕФ” Україна та Посольством Швейцарії в Україні забезпечили Закарпатську область необхідними засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

Упродовж 18 – 19 червня 2020 року всі заклади загальної середньої освіти, на базі яких проводитиметься у цьому році зовнішнє незалежне оцінювання, єдиний вступний іспит та єдине фахове вступне випробування, отримали медичні маски для усіх учасників, інструкторів та медиків, безконтактні термометри (пірометри), дезінфікуючі засоби для рук, дезінфікуючі засоби для обробки поверхонь, ізоляційні медичні халати та захисні щитки для медиків.

Як і в попередні роки, у кожному закладі під час проведення тестування чергуватиме медичний працівник. Особливістю цього року є те, що перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту, єдиного фахового вступного випробування допускатимуть осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

18-06-2020