Закарпатський центр туризму покликав вихованців до творчої активності в обраних гуртках

Закарпатський центр туризму покликав вихованців до творчої активності в обраних гуртках

Метою заходу стало ознайомлення учнівської молоді з роботою закладу позашкільної освіти, залучення дітей до гуртків краєзнавчого, туристсько-спортивного та патріотичного напрямів. Учасники Дня відкритих дверей дізналися, що Закарпатський центр туризму учнівської молоді є невід’ємною складовою системи позашкільної освіти області, де здійснюється формування необхідних навичок засобами дитячого туризму і краєзнавства, виховання юних громадян України – справжніх патріотів, які пишаються славним минулим свого народу і держави, фізично загартованих, готових захищати Батьківщину та звеличувати її своїми творчими здобутками сьогодні і в майбутньому.

На початку заходу учасників привітала директор ЗЦТКЕСУМ Марина Мошак, яка подякувала педагогам за самовіддану працю, турботу і знання, які вони віддають своїм вихованцям, за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Привітала вихованців з початком навчального року, а тим, хто вперше ознайомлюється з дитячим туризмом, розповіла про цікаве, яскраве, сповнене різноманітними заходами творче життя у позашкільному закладі.

Педагогічному колективу та всім присутнім заходу приємно було бачити вихованців, які уже не один рік відвідують Закарпатський центр туризму, – чемпіонів Європи та чемпіонів України зі спортивного орієнтування – Андрія Василину, Олександра Желізняка, Крістіну Бобер (тренери – Андрій Більце та Георгій Фечо). А також радо вітати нових вихованців, які  прийшли вперше до гуртків („Козачата”).

У гуртках козацько-лицарського гарту вчаться любити свою Батьківщину, вивчають історію та культуру українського народу, його звичаї та традиції. Юні вихованці гуртка „Козачата” продемонстрували свої творчі здібності – виконали пісню „Ми маленькі козачата”, а вихованка Вікторія Желізняк – „Солодкі сльози”.

Ще один незвичайний виступ підготували учасники ХІІ Всеукраїнського зльоту юних туристів-краєзнавців: вихованці разом з керівником гуртка Кононенко О.В. виконали мініатюру „Ужгородський замок”.

 Під час Дня відкритих дверей педагоги закладу розповіли присутнім про діяльність гуртків різних напрямків і продемонструвати усі найкращі свої напрацювання та здобутки. Зокрема, провели із вихованцями розважально-ігровий квест „З Україною в серці”, що складався з етапів: козацькі забави, етнографія, рідний край, туристські перешкоди.

Присутні на заході діти та їхні батьки, ознайомившись з діяльністю ЗЦТКЕСУМ та роботою гуртків, обрали той напрямок додаткової освіти, який найбільше допомагатиме гармонійному розвитку й організації змістовного дозвілля. Зі свого боку керівники гуртків докладуть зусиль, використовуючи свій педагогічний досвід і знання, для того, щоб навчання вихованців було наповнене творчістю, цікавими зустрічами, новими перемогами та особистими досягненнями, щоб кожна дитина реалізувала своє право на здобуття якісної позашкільної освіти.

За матеріалами ЗЦТКЕСУМ

30-09-2019