пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Закарпаття привітало кращих своїх учителів

Закарпаття привітало кращих своїх учителів

11 лютого 2016 року у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” вітали тих, хто щоденною клопіткою працею веде у світ добра, людяності, відкриває навколишній світ, збагачує знаннями, формує громадянина, відданого Українській державі. Цього дня відзначали кращих із кращих серед найчисельнішого загону інтелігенції нашого краю – педагогів-учасників другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016”. 
Відкриваючи урочистості, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, нагадала, що на виконання Указу Президента України Всеукраїнський конкурс „Учитель року” проводиться з 1995 року з метою виявлення і підтримання творчої праці вчителів, підвищення рівня їхньої професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. За час, що проводиться конкурс, а це 21 рік, Закарпаття мало п’ятьох переможців у різних номінаціях: інформатика, математика, правознавство, географія та українська мова. Сподіваємося, що цьогорічний конкурс дасть можливість відкрити нові імена на освітянській ниві Закарпаття, що будуть вписані у літопис найвищих перемог серед фахівців-педагогів. 
Олександр Петік, заступник голови – керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації, насамперед відзначив, що такого виконання Державного Гімну України, як це зробили вихованці „ПАДІЮНу”, він ще не чув, і це було дійсно вражаюче. Він привітав усіх присутніх та наголосив, що найвища оцінка праці вчителя – це його учні, які з вдячністю згадують свого наставника, керуються у житті привитими ним принципами, сповідують його моральні настанови. Усім педагогам побажав міцного здоров’я, визнання та шани. 
Найбільш хвилюючим моментом стало оголошення головами журі переможців у цьогорічних номінаціях: „Англійська мова”, „Захист Вітчизни”, „Історія” та „Математика”. Представляючи номінантів фахове і компетентне журі відзначило, що у конкурсі взяли участь ті, хто представляє основу нашої духовності та майбуття, фахівці своєї справи, які досконало володіють методикою викладання предмета, мають глибокі знання, надихають інших і втілюють креативні ідеї, ті, хто є лідерами і ведуть до успіху. 
Таку позицію висловила і Тетяна Бутурлакіна, голова комісії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації з питань освіти, науки, культури та розвитку духовності, назвавши всіх учасників педагогічних змагань переможцями, що заслуговують на вдячність та повагу. 
Отож цього року Закарпатську область у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016” представлятимуть: 
„Англійська мова” – Віолетта Македон, учитель англійської мови Берегівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням англійської мови Берегівської міської ради Закарпатської області; 
„Захист Вітчизни” – Василь Король, учитель предмета „Захист Вітчизни” загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Порошково Перечинського району Закарпатської області;
„Історія” – Михайло Чечур, учитель історії Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області;
„Математика” – Тетяна Варга, учитель математики Новодавидківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради Закарпатської області. 
Вони продовжать боротьбу за право називатися найкращими зі свого предмета викладання відповідно у Києві, на Волині, Чернігові та у Львові. 
Кожен із учасників другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2016” отримав відповідний диплом та посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації. Педагоги, які посіли І – ІІІ місця, отримали ще й грошові нагороди: п’ять, три та дві тисячі гривень відповідно. 
Слід зазначити, що свято вчителя без його учнів було б неповним, воно, напевно, втратило б свій сенс, бо хто ж як не його вихованець є найбільш відданим та щирим його поціновувачем. Тож уже вкотре від усіх вдячних дітей своїми вишуканими, мистецьки довершеними номерами дивували та радували вихованці Закарпатського палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”. 

12-02-2016
Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів Закарпаття привітало кращих своїх учителів