Заняття художньо-естетичної та еколого-натуралістичної тематики провели з вихованцями філії ,,Едельвейс” працівники обласних закладів позашкільної освіти

Заняття художньо-естетичної та еколого-натуралістичної тематики провели з вихованцями філії ,,Едельвейс” працівники обласних закладів позашкільної освіти

Під час чергової відпочинкової зміни у філії ,,Едельвейс” Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді вихованці мали змогу долучитися до різноманітних занять з розвитку дитячої творчості.

До Всесвітнього дня водних ресурсів  Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено інформаційно-виховний захід та екологічний квест ,,Вода  наш найцінніший природний ресурс”.

Для проведення тематичних занять педагогічними працівниками ЗОЕНЦУМ підготовлено мультимедійні презентації ,,Без води немає життя” та  ,,Малі річки Закарпаття та їх охорона”. Керівник відділу екології та природоохоронної роботи Мирослава Копча розповіла дітям, як важливо здійснювати спеціальні комплексні заходи для захисту малих річок від зменшення водності, забруднення та пересихання й спрямовувати їх на ліквідацію негативного впливу антропогенних чинників. Адже малі річки одразу реагують на вирубку лісів, розорювання берегів, на випас худоби і птиці у прибережних смугах. Згубно діють на річки пестициди і добрива, що безперешкодно потрапляють у водні потоки з полів, різні забруднюючі речовини, що опиняються у річках з комунальними стоками і стоками промислових виробництв і тваринницьких комплексів.

Після інформаційно-виховного заходу діти взяли участь в екологічному квесті на тему збереження води. У такий спосіб діти змістовно провели свій час відпочинку в таборі, дізналися багато цікавого про водні ресурси нашого краю, а кращі команди нагороджені грамотами ЗОЕНЦУМ.

Педагоги Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” запропонували юним відпочивальникам цікаві заняття та майстер-класи художньо-естетичного спрямування.

Керівник гуртка Мельникова А.В. організувала для вихованців майстер-клас  з виготовлення букету з кольорового паперу „Букет для мами”. Діти захопилися роботою насамперед тому, що вони зможуть ці гарні букети, зроблені з любов’ю, подарувати своїм дорогим матерям.

Над чудовою весняною композицією „Подих весни” залюбки трудилися діти на майстер-класі, який провела Негер К.К. Робота над об’ємно-просторовою пластикою з кольорового паперу захопила учнів і особливо їм подобалося прикрашати свій виріб стрічками та ажурними заготовками. 

Опановуючи мистецтво оригамі, діти із звичайного квадратного аркуша могли виготовити фігурки тварин, птахів або рослину. Керівник гуртка Брилінська А.В. захопила вихованців творчим процесом і виготовлені власними руками вироби діти подарують своїм рідним.

Практичне заняття з англійської мови на тему „At the shop” провела з вихованцями педагог ,,ПАДІЮНу” Тетеря Т.І. На заняття прийшло багато учнів, вони залюбки працювали з невідомим текстом, грали в мовні ігри, створювали діалоги, демонстрували хороше володіння англійською мовою.

Педагогічні працівники Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН”, провівши з вихованцями пізнавальні заняття за еколого-натуралістичним, художньо-естетичним та гуманітарним напрямами позашкільної освіти, зробили його корисним і цікавим для дітей.

 

16-03-2020