Зовнішнє незалежне оцінювання з біології

Зовнішнє незалежне оцінювання з біології

Сьогодні, 6 червня, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біології. Для участі у ньому було зареєстровано 4124 особи (у т.ч. для складання державної підсумкової атестації з цього предмета – 3423). Переклад завдань сертифікаційної роботи здійснювався для 447 учасників, серед яких угорською мовою – для 400 осіб, румунською – для 43 і російською – для чотирьох.

На пункти проведення ЗНО прийшли 4014, або 97,3% учасників. Це найвищий відсоток явки між областями, що належать  до території обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У зв’язку із значною кількістю  зареєстрованих  тестування проходило у більшості адміністративних одиниць області. Усього на Закарпатті було організовано 17 пунктів проведення ЗНО, де працювали 283 аудиторії.

Належну роботу пунктів забезпечували 704 педагогічні працівники.

На жаль, знову не обійшлося без порушень з боку учасників тестування: одного з них було позбавлено права продовжувати роботу над тестами і вилучено з пункту проведення ЗНО через наявність забороненого технічного пристрою.

06-06-2019