пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi

Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi

„Сучасні тренди в освіті майбутнього” – таку тему запропонували майже 200 учасникам, що виявили бажання взяти участь в регіональній (не)конференції,  педагоги Берегівщини, запросивши їх 23 лютого 2019 року до Яношівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на міні-EdCamp Janoshi.
Спікери зі Львова, Києва, Запоріжжя, Мукачева, Олександрії, Самбора, Ужгорода, Хуста у 17 локаціях через проведення майстер-класів, міні-тренінгів, брейн-стромінгу презентували та обговорювали теми, що найбільше нині хвилюють освітян. Йшлося про інноваційні методи навчання, про професійний розвиток педагога, про роль та участь батьків в освітньому  процесі, про шляхи досягнення успіху вчителем  та учнем.
Учасниками міні-EdCamp Janoshi стали також Вадим Карандій, заступник міністра освіти і науки України, Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, та Іштван Петрушка, голова Берегівської райдержадміністрації.
Жваві дискусії, запитання-відповіді у форматі неофіційного спілкування, вільна ініціатива, коли кожен може стати спікером, – такі засади проведення EdCamp. Саме під час таких зустрічей можна ознайомитися з передовими освітніми трендами, поспілкуватися з відомим вітчизняними і зарубіжними експертами, поділитися продуктивним українським досвідом.
Яношівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів, де навчання проводиться українською та угорською мовами, цього дня дійсно стала тим осередком, де бути „білою вороною” (символ таких зустрічей) було корисно і цікаво. Психологічна комфортність, нові контакти і знайомства, нові ідеї, які хочеться втілити в життя, – такі результати регіональної (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp Janoshi відзначили всі учасники заходу.
Організатори доклали зусиль ще і для того, щоб гостям з різних куточків України презентувати звичаєвість і традиції, яких дотримуються представники угорської меншини на Закарпатті: смачний боґрач, спалювання опудала зими і зустріч весни, запашні фанки – нікого не залишили байдужим.

25-02-2019
Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi Зустріч однодумців на міні-EdCamp Janoshi