пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Фотофакт готуємося до НУШ

Фотофакт готуємося до НУШ

Ми на порозі нового навчального року, який відкриває шлях освітній реформі в Україні. З одного боку, з нею пов’язано чимало очікувань, з іншого – її упровадження показало ряд проблем, вирішення яких залежить не лише від освітян. Упродовж року місцеві органи управління освітою, заклади освіти вживали заходи для того, щоб основні зміни, передбачені реформою (створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів) були втілені в життя. 
Наскільки заклади освіти області готові до зустрічі із першокласниками Нової української школи, з’ясовували працівники департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, відвідуючи школи напередодні першовересня. 
На обладнання початкової школи Уряд виділив майже 1 млрд гривень. Із загальної суми державної субвенції Закарпаття отримало з державного бюджету 42 901,1 тис. гривень.
Їх на умовах співфінансування (а з місцевих бюджетів виділено 7315,2 тис. гривень) використали на закупівлю дидактичних матеріалів для учнів початкових класів, що навчатимуться за новими методиками, на закупівлю сучасних меблів та комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів Нової української школи.
Крім того, з метою організації освітнього простору департаментом 700 перших класів забезпечено комп’ютерною технікою, всі 1015 перших класів отримають сучасні шкільні дошки (5-поверхонь, крейда/маркер). 
Завдяки спільним зусиллям департаменту, місцевих органів управління освітою, керівників закладів освіти, батьків 1 вересня у більшості шкіл області першокласників чекають сучасні яскраві класи, нове освітнє середовище, де кожна деталь має значення і допомагає вчителю навчати, а учню – пізнавати навколишній світ. Педагоги і керівники закладів творчо підійшли до реалізації ідей Нової української школи. Хочемо вірити: в таку школу діти йтимуть з радістю, навчання тут буде – цікаве і різноманітне, тут пануватиме повага, розуміння, підтримка дивовижного світу захоплень, тут здійснюватимуться мрії. Представляємо фоторепортаж про те, як виглядає Нова українська школа в різних куточках Закарпатської області.

Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ Фотофакт готуємося до НУШ