Навчальні матеріали на допомогу вчителю

АНГЛІЙСЬКА МОВА
Вчителі пілотних класів, які викладатимуть англійську мову в 2му класі, отримають матеріали безкоштовно від видавництва Cambridge University Press та MM Publications. Фактично, вчителі та учні продовжуватимуть пілотувати курси, які використовувались в першому класі, а саме Quick Minds for Ukraine та Smart Junior for Ukraine. Кожен вчитель, який викладає в пілотному класі (2й рік навчання), отримає книгу для вчителя і аудіо CD.

Книга для вчителя має абсолютно все необхідне для того, щоби повноцінно організувати інтерактивне навчання та створити позитивну атмосферу та іншомовне середовище в класі. В першу чергу вчителям стануть в нагоді сторінки з книги для учня та робочого зошита, які в повному обсязі представлені в підручнику та подані як окремі уроки разом з повним планом уроку, цілями, базовими компетенціями, які розвиваются, та ідеями для подальшого розширення мовної практики та проектів. Також для вчителів будуть надані class audio CDs, які міститимуть повний перелік аудіо треків до матеріалів, які представлено в книзі для вчителя.
Всі вчителі пілотних шкіл також отримають Календарно-тематичне планування безкоштовно, а також повну методичну підтримку від методистів видавництв MM Publications та Cambridge University Press.
Додаткові матеріали для вчителів пілотних шкіл будуть розміщені на nus-english.com.ua в секції Extra Resources.

Я ДОСЛІДЖУЮ СВІТ
Зошит: Я досліджую світ

МАТЕМАТИКА
Підручник з Математики 2 клас

За матеріалами сайту МОН