пл. Народна, 4, м. Ужгород, Закарпатська обл., 88008
depon@carpathia.gov.ua

Новини департаменту

27 тиждень навчання в експериментальних закладах освіти

23-04-2018

Упродовж тижня учні вчилися формувати навички дослідницької діяльності, порівнювати, узагальнювати, зіставляти набуті знання та використовувати їх у повсякденному житті.

Обласний інструктивно-методичний семінар у рамках дослідно-експериментальної роботи „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”

23-04-2018

20 квітня 2018 року в Міжгірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний інструктивно-методичний семінар у рамках дослідно-експериментальної роботи „Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти”. Його учасниками стали вчителі початкових класів, заступники директорів з навчально-виховної роботи експериментальних закладів загальної середньої освіти та методисти районних (міських) відділів (управлінь) освіти Закарпатської області.

На Закарпатті ділилися досвідом як засобами мистецтва виховувати, навчати, готувати до життя

20-04-2018

18 – 19 квітня на Закарпатті проходив Всеукраїнський науково-методичний семінар „Ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу в контексті реалізації ідей концепції Нової української школи”.

Ще один інклюзивно-ресурсний центр в області розпочав свою роботу

20-04-2018

20 квітня відбулося відкриття Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр Ужгородської районної ради” ( далі – ІРЦ). Для організації комплексної роботи задля забезпечення супроводу дітей з особливими освітніми потребами в центрі обладнано кабінети логопеда, дефектолога, психолога, кабінет лікувальної фізкультури та кабінет директора. 

Семінар TAIEX щодо вивчення досвіду країн Європейського Союзу стосовно правил, процедур та регламенту інспектування у сфері освіти

18-04-2018

17-18 квітня 2018 року у м. Київ відбувся семінар TAIEX на тему: „Вивчення досвіду країн Європейського союзу щодо правил, процедур та регламенту інспектування у сфері освіти”. Метою семінару стало ознайомлення зі стандартами провідних європейських інспекцій (Королівства Нідерланди та Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Шотландії) та практичними аспектами їх роботи для сприяння ефективної імплементації Закону України «Про освіту» щодо формування і розвитку системи забезпечення якості освіти. У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, європейські експерти, співробітники МОНУ, ДІНЗ, а також керівники закладів освіти та органів управління освітою, науковці, представники громадськості.

Толока заради чистого довкілля

16-04-2018

Після осіннього падолисту та зимового снігостояння хочеться, щоб весна чимшвидше вступила у свої права, і навколо все забуяло живим квітом та зеленню. 
А прибирати свої обійстя навесні, готуватися до весняних робіт на землі, прикрашати місце, де ти живеш, – у кращих традиціях українського народу. Працювати гуртом і веселіше, і корисніше, і продуктивніше. Тож і збираються українці на толоку, щоб разом наводити лад. Любов до своєї землі, держави починається з найменшого – бажання і прагнення жити в чистій країні, примножувати та берегти чудове творіння – нашу природу!

Золото Міжнародної олімпіади – на Закарпатті!

13-04-2018

4-11 квітня 2018 року в Кенії (місто Найробі) проходила Міжнародна учнівська олімпіада з екології „Golden climate”. Україну на ній представляли двоє учнів – Вячеслав Анцибор, учень 11-го класу Політехнічного ліцею НТУ “КПІ” (м. Київ) та Валентин Фречка, учень 11 класу Сокирницької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної державної адміністрації Закарпатської області. 

Про виплату стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів

11-04-2018

Уряд ухвалив рішення про виплату стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів.
Реалізація акта створить умови для здійснення виплат стипендії імені Тараса Шевченка учням середніх загальноосвітніх навчальних закладів, які досягли особливих успіхів у вивченні української мови та літератури, їх морального та матеріального заохочення за творчі досягнення, успіхи у навчанні. 

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів завершилися

10-04-2018

Виступ команди Закарпатської області на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018 році, як і у два попередні роки, був вдалим: у 2016 році переможцями стали 34, у 2017 – 38, а у 2018 – 42 учнів закладів загальної середньої освіти. За останні 10 років це – найбільша кількість призових місць на змаганнях такого рівня, а усього їх за цей період було 302.

Ліричну драму представили глядачу юні актори театральної студії „Синтез” „ ПАДІЮНу”

10-04-2018

4 квітня глядацька зала в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮНу” зібрала глядачів для перегляду прем’єри вистави „Вінчання без нареченого”. Лірична драма поставлена за мотивами п’єси популярної сучасної української письменниці Вікторії Андрусів, яка була написана нею спеціально для юних акторів театральної студії „Синтез” „ПАДІЮНу”. Музику до спектаклю написав відомий закарпатський бард Михайло Грицик. Вистава присвячена воїнам, які захищали і захищають нашу Вітчизну на сході країни.

Закарпатці стали срібними призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед закладів позашкільної освіти

10-04-2018

На виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації 20.03.2018 № 67 „Про участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування” з 28 березня по 2 квітня 2018 року у м. Трускавець Львівської області команда Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді взяла участь в чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, в рамках якого відбувалися також світових рейтингові змаганнях IOF та всеукраїнська першість серед вихованців закладів позашкільної освіти.

Випускники закарпатських шкіл попри все – успішні у здобутті вищої освіти

05-04-2018

Питання результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року ще й сьогодні є предметом розгляду, тоді як проаналізовано їх на різних рівнях. 
Так, випускники закарпатських шкіл не показують, на жаль, тих результатів, які хотіли б бачити педагоги, батьки… 
Та попри це маємо один цікавий факт, що заслуговує на увагу. Адже, за статистичними даними, наша область упродовж 2016 та 2017 років – у п’ятірці лідерів України за кількістю випускників закладів загальної середньої освіти, які продовжили навчання у закладах вищої освіти.

Президент обласного учнівського врядування "Нове покоління" ввійшла до складу Національної дитячої ради

04-04-2018

У столиці нашої держави 29 березня 2018 року Уповноважений Президента з прав дитини в Україні Микола Кулеба та міністр освіти Лілія Гриневич презентували створення Національної дитячої ради, до складу якої увійшли лідери учнівського самоврядування та випускники інтернатних закладів з різних куточків України. 

Другий день пробного ЗНО пройшов успішно

03-04-2018

31 березня на Закарпатті проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії. В області працювали 17 пунктів проведення пробного ЗНО, на 14 з яких використовувалися аудіозасоби для оцінювання навичок сприйняття мови на слух (аудіювання). До роботи на пунктах проведення пробного ЗНО було залучено 578 педагогічних працівників.

УВАГА!

30-03-2018

УВАГА! Завтра, 31 березня, проходитиме пробне зовнішнє незалежне оцінювання з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії! 
На пункти проведення необхідно з’явитися з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, та запрошенням-перепусткою для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Список пунктів проведення пробного ЗНО-2018 31.03.2018 доступний тут

Фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!» увійшов до Національного реєстру рекордів України

30-03-2018

29 березня в Ужгороді урочисто відкрили Четвертий обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». 
Участь у фестивалі-конкурсі взяли адміністративно-територіальні одиниці області, у тому числі і всі новостворені об’єднані територіальні громади, 17 закладів освіти обласного підпорядкування та 16 закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Тож на головній площі Закарпаття, перед облдержадміністрацією, розквітли майже 60 «писанкових» дерев, а також представлено майже 17 тисяч писанок, виготовлених дитячими руками в різних техніках. Навколо «великодніх дерев» стилізовані декорації фольклорного характеру відтворюють пасхальні звичаї і традиції Закарпаття у святкуванні Великодня, презентують культурно-мистецьку спадщину нашого краю. 

З Великоднем!

30-03-2018

З Великоднем!

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

30-03-2018

В Україні про аутизм лише недавно почали говорити на загальносуспільному рівні. Всього два десятиліття тому аутизм був таємничим і мало вивченим захворюванням, яке зазвичай асоціювалося з фільмом „Людина дощу” і савантизмом (синдром саванта). Цей діагноз ставили в середньому одній дитині з п’яти тисяч.

Перший крок зроблено – пробне ЗНО з української мови і літератури відбулося!

26-03-2018

24 березня в області, як і у всій державі, пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На Закарпатті працювали 18 пунктів проведення пробного ЗНО, до роботи на яких було залучено понад 600 педагогічних працівників.

Загальнонаціональний семінар на тему „Основні питання розвитку професійної освіти”

23-03-2018

21 – 22 березня 2018 року у м. Хмельницький відбувся загальнонаціональний семінар на тему „Основні питання розвитку професійної освіти”. Семінар організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України та програми “U-LEAD з Європою”.

УВАГА!

23-03-2018

УВАГА! Завтра, 24 березня, проходитиме пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури! На пункти його проведення пропускатимуть за наявності паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, а також запрошення-перепустки для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зі списком пунктів проведення пробного ЗНО-2018 з української мови та літератури можна ознайомитися тут.

В області запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр

23-03-2018

22 березня відбулося відкриття Тячівського районного інклюзивно-ресурсного центру. Це вже другий в області такий центр, де відповідні фахівці будуть забезпечувати системний кваліфікований супровід для реалізації прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі в закладах професійно-технічної освіти.

Серед педагогів області визначено кращих у конкурсі «Учитель року – 2018»

22-03-2018

21 березня в обласному центрі відбулося нагородження переможців та лауреатів ІІ обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».

Нарада з відповідальними за ЗНО у районах (містах)

20-03-2018

Сьогодні, 20 березня 2018 року, на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти за участі заступника директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Івана Любінця, представників департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО у районах (містах), присвячена підготовці до проведення в області пробного зовнішнього незалежного оцінювання, та інструктаж з відповідальними за пункти проведення пробного ЗНО (далі – пункти ППЗНО). 

Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку

19-03-2018

Інститут педагогіки НАПН України, громадська організація «Вчителі за демократію та партнерство» спільно з Освітньою платформою «Критичне мислення» презентують інноваційну освітню програму для дитячих садків «Дошкільнятам – освіту для сталого розвитку». 21 березня запрошуємо спеціалістів з питань дошкільної освіти, працівників ДНЗ на практичний тренінг за програмою від авторок-розробниць Наталії Гавриш та Олени Пометун.

Відбулася колегія департаменту

19-03-2018

16 березня відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, на якому підбили перші підсумки експерименту з упровадження нового Державного стандарту початкової освіти та визначили наступні завдання із запровадження Концепції „Нова українська школа”( 1234), розглянули питання „Про модернізацію матеріально-технічної бази закладів професійної (професійно-технічної) освіти як один із чинників якісної підготовки кваліфікованих робітників” .

Участь закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпаття у Міжнародній виставці „Сучасні заклади освіти – 2018” 19-03-2018, 16:25

19-03-2018

15 – 17 березня 2018 року в Київському палаці дітей та юнацтва відбулася Міжнародна виставка „Сучасні заклади освіти – 2018”, у роботі якої взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та з 12 країн світу. На виставкових стендах представили свої напрацювання заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти; обласні та міські органи управління освітою; заклади професійної (професійно-технічної) освіти; навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети); виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти; асоціації, видавництва, освітні портали.

У світі машин і людей

12-03-2018

Тематичний тиждень „Транспорт” спонукав учнів до пошуку відповідей на запитання: „Які є види транспорту?”, „Транспорт моєї місцевості: який він?”, „Як бути гарним пасажиром?”, „Для чого потрібні правила дорожнього руху?”. 
У такий спосіб ознайомлюючись з темою, діти мали можливість дослідити різні види транспорту, зокрема й ті, що функціонують у рідній місцевості, поглибити знання про правила дорожнього руху і їх застосування в конкретних життєвих ситуаціях, спільно з’ясувати важливість правил користування транспортом, вчилися висловлювати свою думку, активно слухати в умовах усного спілкування, взаємодіяти з однокласниками. 

8 Березня

07-03-2018

8 Березня

Юні закарпатці в ,,Арніці” створюють маленькі шедеври

02-03-2018

У перший день весни вчергове керівники гуртків Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” навідались у табір „Арніка”, що розташований на мальовничій Воловеччині, аби пізнавально та з користю урізноманітнити відпочинок дітей, які там перебувають. Наразі триває третя відпочинкова зміна для учнів 6-8 класів закладів загальної середньої освіти Рахівського та Хустського районів. Для дітей були обрані відповідні за віком та інтересами заняття, об’єднані весняною тематикою.

У чому суть педагогічної творчості?

02-03-2018

Відповідь на це питання шукали педагоги Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” на семінарі-тренінгу з елементами брейн-рингу. Провела його завідувач інформаційно-методичного відділу Мирослава Черленяк, якій вдалося створити креативне середовище, що спонукало педагогів до проявів творчого мислення і поведінки. 

Профільний комітет ВРУ погодив законопроект №8046, що передбачає видовження перехідного періоду для імплементації мовної статті закону «Про освіту» до 2023 року

01-03-2018

Законопроект 8046, що передбачає видовження перехідного періоду для імплементації мовної статті закону «Про освіту» до 2023 року, пройшов 2 з 5 комітетів Верховної Ради України. Так, відповідні засідання Комітетів ВРУ з питань науки і освіти та європейської інтеграції відбулися 28 лютого 2018 року.

Осмислюємо досвід та визначаємо перспективи впровадження інклюзивної освіти

28-02-2018

Комунальний заклад „Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Запорізької обласної ради запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект», яка відбудеться 28-29 березня 2018 року.

Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми

26-02-2018

23 березня 2018 року в м. Київ МГО „Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму „Дитина з майбутнім”, БО „Всеукраїнський благодійний фонд „Альтернатива. Гармонія” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Львівського національного університету імені Івана Франка організовують Всеукраїнську конференцію: „Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми”.

Можливості багатомовної освіти. Діалог: учні, школа, громада

26-02-2018

22 – 23 лютого в рамках проекту „Діалог заради реформ та суспільного єднання в Україні”, за участю Міністерства освіти і науки України та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні, відбувся діалог „Можливості багатомовної освіти. Діалог: учні, школа, громада”. Серед його учасників – представники Міністерства освіти і науки, Міністерства культури України, освітніх установ та організацій із Києва, Закарпатської, Чернівецької, Одеської та Львівської областей, активісти громадських організацій, що представляють румунську та угорську національні меншини, журналісти засобів масової інформації та ін. У такому форматі зустріч відбувається уже втретє. Їй передували діалоги в Чернівцях та Львові. Завдання – обмін досвідом у питаннях навчання представників національних меншин та у зв’язку з реформуванням освітньої галузі в Україні питання щодо імплементації Закону України „Про освіту”. 

Відбулася нарада-семінар з окремих питань організації освітнього процесу

23-02-2018

22 лютого в м. Берегово відбулася нарада-семінар з питань особливостей проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання випускників загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та вивчення рідних мов та літератур національних меншин у 2018/2019 навчальному році; досвід Закарпатської області щодо задоволення освітніх потреб представників національних меншин та поліпшення вивчення української мови у закладах (класах) з навчанням мовами національних меншин та ін.

Книги та їх значення у житті людини, як прийшла книжка до нас …

19-02-2018

На ці питання шукали відповіді учні пілотних класів, вивчаючи тему «Мої улюблені книжки». Тематика тижня перетворила класну кімнату на бібліотеку й запросила у світ казковий, чарівний, непередбачуваний. У ранковому колі звучала поезія Н. Красоткіної, яка спонукала дітей висловити думку про те, що дає їм книжка. Цікавою була інтерактивна вправа «Гронування», в якій діти записували асоціації, пов’язані зі словом «книга» та об’єднували асоціативні слова у групи-грона за різними ознаками, наприклад, за тематикою (хто створює, назви книжок, призначення) чи за граматичними характеристиками (хто/що?, яка?, що робити?).

Журі конкурсу “Учитель року - 2018” затвердило правила оцінки учасників фінального туру

16-02-2018

Члени фахових журі заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» затвердили зміст завдань, критерії оцінювання та особливості проведення конкурсних випробувань заключного туру. Про це йшлося під час установчого семінару для журі, проведеного Інститутом модернізації змісту освіти та Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

МОН пропонує для громадського обговорення проект типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, розроблений на виконання частини другої статті 26 закону України «Про загальну середню освіту»

16-02-2018

Для громадського обговорення пропонується проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, розроблений на виконання частини другої статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту».

МОН пропонує для громадського обговорення проект наказу МОН України «Про затвердження положення про команду психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої та дошкільної освіти»

14-02-2018

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект наказу МОН України «Про затвердження Положення про команду психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої та дошкільної освіти».

„Піклуючись про наших дітей, ми дбаємо про наше майбутнє,” – вважає Марина Порошенко

14-02-2018

Сьогодні, 14 лютого, з робочим візитом Закарпатську область відвідала Марина Порошенко, голова Всеукраїнської благодійної організації „Благодійний Фонд Порошенка”.
День виявився цікавим на зустрічі, події і враження. 

Гостинне Закарпаття приймає юних луганчан

13-02-2018

8 лютого радісними усмішками та теплотою сердець зустріло Закарпаття Арт-караван дружби у складі 20 дітей-художників із Луганської області. Приїхали вони на особисте запрошення голови обласної державної адміністрації Геннадія Москаля із тих населених пунктів, де і сьогодні лунають постріли…

Підвищення кваліфікації вчителів початкової школи: хто? що? коли? ЯК?

12-02-2018

1 вересня 2018 року всі першокласники України прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Ключовими особами реформи середньої освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першачків з 1 вересня цього року, мають пройти перенавчання. Пропонуємо вам відповіді на основні питання щодо підвищення кваліфікації – хто? що? коли? як? його проходитиме.

,,Знай і люби свій край” знову в ,,ПАДІЮНі”

12-02-2018

У виставковій залі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” розгорнуто щорічну виставку ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”. 

„Швидше, вище, сильніше!” – і в спорті , і в навчанні

12-02-2018

Надзвичайно цікавим для учнів видався тиждень навчання за темою „Спорт”. Щоб мати бажання займатися різними видами спорту, учні повинні були відповісти на різноманітні важливі питання, які стосувалися теми. Вже в першому ранковому колі діти грали в гру „Роби, як я”, супроводжуючи фізичні вправи веселим віршом. 

6 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО-2018

05-02-2018

Увага! Повідомляємо, що завтра, 6 лютого, розпочинається реєстрація на ЗНО-2018! Вона триватиме до 19 березня включно. Інформацію щодо її здійснення розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua у розділі „Учасникам/Процедура реєстрації”.

«Ми – дослідники. Ми – винахідники»

05-02-2018

Тиждень «Ми – дослідники. Ми – винахідники» першокласники Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 розпочали отриманням листа від Генія Євгеновича. Відомий дітям за мультиком «Фіксики» професор Чудаков запросив їх стати помічниками в його чарівній лабораторії. Та спочатку потрібно пройти випробовування науковця. От і поринули діти досліджувати і пізнавати світ. У цьому їм допомагали вправи Генія Євгеновича. У грі «Ми – спостерігачі» учні знаходили у лабіринтах літеру, яку вивчали впродовж тижня, рахували кількість цих букв в межах 20. Випробування «Ми – винахідливі» запропонувало дітям використати знайомі їм предмети нестандартним способом. 

Проведено нараду з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання у адміністративних одиницях з питань підготовки до реєстрації на ЗНО-2018

02-02-2018

1 лютого на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти заступником директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Іваном Любінцем за участі працівників департаменту освіти і науки облдержадміністрації та інституту післядипломної педагогічної освіти проведено нараду з відповідальними за зовнішнє незалежне оцінювання у адміністративних одиницях з питань підготовки до реєстрації на ЗНО-2018.

Альманах дитячої творчості «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»

02-02-2018

В Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради відповідно до плану роботи з 9 січня до 2 лютого 2018 року проведено місячник Миру «Ми – за мирне небо в Україні».

Заклади освіти області отримали ліцензію на освітню діяльність без проходження процедури ліцензування

01-02-2018

На виконання підпункту 6 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України 5 вересня 2017 року № 2145–VІІІ „Про освіту”, відповідно до статей 6, 13 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про ліцензування видів господарської діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1187 „Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти